aleyna (bursa) ,   iyi yayınlar bana ve canım anneme gelsin serbulent sultan...          |           Koma (Kocaeli) ,   Merhabalar ağabey, iyi yayınlar dilerim. Arpa Ektim Evlek Evlek türküsünü çalarsan sevinirim. Annemin en sevdiği türküydü... Şimdi fotoğrafına bakıp ağlıyorum. Kadermiş bu da ne yapalım. Elden ne gelir. ...          |           aleyna (bursa) ,   iyi yayınlar canım babama ve tüm dinleyenlere gelsin ferdi tayfur herşeyi bitirdikbr...          |           aleyna (bursa) ,   iyi yayınlar babama ve tüm dinleyenlere gelsin ersin ay gizli sevdim çalarsınız sevinirim...          |           aleyna (bursa) ,   İyi yayınlar canım babama gelsin bide tüm dinleyenler gelsin ersin ay bıdı bıdı ...          |           aleyna (bursa) ,   iyi yayınlar ferdi tayfur çalarsınız sevinirim bana ve tüm dinleyenlere gelsin...          |           Sevinç (bursa) ,   hayırlı geceler damla iyi yayınlar sen benim şarkımı biliyorsun öncelikle bana canıma sana ve tum sevenlere gelsin :)br...          |           seezai (van) ,   dilberay çalar mısısnız?...          |           Muhammet (Konya) ,   Gökhan Tepe - Veda Makamı Bu Şarkı Benden Dilan'ıma gelsin onu çok seviyorum beni duyuyorsa onu sevdiğimi hep aklında kalsın...          |           neşe can aslan (Mersin) ,   Grup Yorum dan özlem parçasını istiyorum ....          |           Enes (Konya) ,   Bu parça Benden Sevdigime gelsin diyorum.ama ona tam olarak aşık olamadım sanki sevmek istiyorum ama bi şeyler engel oluyo sanki aramızda bi engel var engeli çözemedim anlaşmazlık desem degil.ne oldugunu bilemiyorum her neyse yinede benden armagan olsun ona. iyi geceler mavi gece ekibi ve hayranları :)...          |         
24 Ocak 2018 Çarşamba   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Serkan Kaya kimdir?


Aşıklar şehri Sivas’ta 1978de dünyaya gelen Serkan Kaya; okul hayatını Sivas’ta tamamlamasının ardından askere gitti. Serkan Kaya, Sivas Endüstri Lisesi’ni bitirdikten sonra gittiği askerliğini Ankara Armoni Mızıka Birliği’nde tamamladı. Serkan Kaya, askerliği süresince müzikal bilgisini Türkiye’nin en önemli müzisyenleriyle birlikte geliştirdi ve görev gereği Türkiye’nin bir çok askeri birliğinde konserler verdi.
 
Vatani görevinin ardından İstanbul’a gelen Serkan Kaya, 2001 yılında ilk albümünü yayınladı. İlk albümünün ardından albüm çalışmasına ara veren sanatçı söz ve beste çalışmalarına ağırlık verdi. 2011 yılında ‘Aşk Ne Demek Bilen Var mı?’ adlı albümüyle müzik piyasasında ‘bitti’ denilen arabesk müziğe yeni bir bakış açısı getirdi. Yaptığı müziği ‘Modern Arabesk’ olarak tanımlayan Serkan Kaya, bu albümdeki bütün şarkıların sözü ve müziğini de kendisi yazdı.
 
‘Aşk Ne Demek Bilen Var mı?’ albümünün çıkış şarkısı olan ‘Sevemiyorum’ şarkısına klip çeken Serkan Kaya, daha sonra ‘Aşk Ne Demek Bilen Var mı?’ ve ‘Zor Bela’ adlı şarkılarını kliplendirdi. Bu süre zarfında Türkiye’nin bir çok şehrinde konser veren Serkan Kaya, arabesk müzik formatına aykırı mekanlarda da ‘Arabesk Geceleri’ konseptini sokarak bir ilki başardı ve halkın büyük takdirini kazandı.
 
Serkan Kaya, İstanbul’da her Çarşamba düzenlemiş olduğu ‘Arabesk Geceleri’ konseptiyle Türkiye’nin bir çok yerinde konser verirken, Jolly Joker gibi arabesk müziğe aykırı sahnelerde de yer alarak Arabesk müzikte yeni bir çığır açtı. 3 yıllık bir çalışmanın ardından 16 Mart 2015’te ‘Gönül Bahçem’ albümü ile müzik sektöründe ‘Arabesk Müziğin Yeni Starı’ olarak gösterildi.
 
Türkiye’de ‘Arabesk’ müziği tekrardan canlandıran Serkan Kaya, ‘Gönül Bahçem’ albümü ile en çok satanlar listesinde uzun süre zirvede yer aldı. Albümün çıkış şarkısı olan ‘Kalakaldım’ ise radyo ve televizyonların yanı sıra dijital platformlarda da kendi tarzında en çok dinlenen ve indirilen şarkı oldu.
 
Serkan Kaya albümleri
-Senden sonra ben 2001
-Aşk ne demek bilen var mı? 2011
-Gönül Bahçem 2015
 
 

                                      Web Tasarım by RoTaSıZ KaPTaN  Tüm Hakları Saklıdır. | GurdekFm.NeT | Copyright © 2017                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur